Рихтувальний стенд призначений для відновлення геометрії кузова автомобіля. Стапель має класичну овальну конструкцію із великою платформою. Простора та широка платформа 5,6 х 2,1 м дозволяє закріпити широкий спектр автомобілів від малолітражок до позашляховиків та легких вантажівок вагою до 3500 кг. Платформа стапеля виготовлена із високоміцного сталевого профілю. Стапель оснащений гідравлічним механізмом нахилу платформи для швидкої та легкої установки автомобіля. Платформа має велику кількість пазів для кріплення фіксуючих затискачів, що дозволяє швидко та надійно закріпити кузов будь-якої конструкції. Робоча висота платформи 60 см забезпечує легкий доступ до будь-якої частини автомобіля. Стапель комплектується двома силовими пристроями («баштами»), одна з яких оснащена балкою підйомної дії для витяжки вгору. Пневмогідравлічна система високого тиску створює зусилля розтягу до 10 тонн. Конструкція стапеля дозволяє переміщати «башти» на роликах по платформі, вздовж периметра стенду по рейкових напрямних і фіксувати їх у будь-якій точці, забезпечуючи робочу зону 360° навколо кузова автомобіля. Фіксація силових пристроїв можлива по всьому периметру платформи за допомогою спеціальних кріплень. У комплект входить мехзанічна вимірювальна лінійка.
Стандартна специфікація
| Робоча потужність | 3 500 кг |
| Висота платформи | 520 мм |
| Довжина платформи | 5 600 мм |
| Ширина платформи | 2 100 мм |
| Тягове зусилля вежі | 10 тонн або (98KN) |
| Гідравлічний тиск | 70 Mpa |
| Ширина однієї сторони платформи | 600мм |
| Товщина пластини верхня пластина | 10мм,нижня пластина 8mm |
| Колір: | Сірий (RAL7040) |



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YokiStar |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Стенды для правки кузовов |
- Цена: 340 533 ₴












